• serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław, naprawa iphone ipad, macbook, imac
    Wymiana Szybki iPhone Wrocław

Wymiana gniazda ładowania Wrocław

Serwis Apple Wrocław

 

serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław, wymiana gniazda ładowania iphone wrocław

Uszkodzone gniazdo ładowania iPhone

 

Twój iPhone nagle nie chce się ładować, nawet gdy próbowałeś podłączać go pod inną ładowarkę?

Niestety może to być uszkodzone gniazdo ładowania, które szczególnie dokuczliwe było w modelach iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus. Jednak nawet i nowsze telefony takie jak iPhone 7, iPhone 8 oraz iPhone X również lubią płatać figle swoim użytkownikom.

Naprawa gniazda ładowania iphone:

Takimi najczęstszymi objawami uszkodzonego gniazda ładowania to:

  • iPhone nie może połączyć się z komputerem,
  • iPhone się nie ładuje,
  • urządzenie nie reaguje na włączanie

wymiana baterii iphone wrocław, serwis iphone wrocław, brak ładowania iphone

Naprawa gniazda iPhone Wrocław — jak to wygląda w praktyce?

Nie da się ukryć, że sama naprawa nie jest prosta i niezwykle ciężko jest ją wykonać samodzielnie. Niemniej jednak, nasz serwis iPhone Wrocław posiada nie tylko doświadczonych pracowników, ale i niezbędny sprzęt do wykonania tego rodzaju naprawy.

Warto podkreślić, że działamy wyłącznie na najwyższej jakości podzespołach, które gwarantują sprawne działanie urządzenia Apple przez długi czas. Radzimy unikać najtańszych zamienników, które niestety mogą prowadzić nawet do uszkodzenia całej płyty głównej telefonu.

Wymiana gniazda ładowania iPhone — gdzie?

Najprościej skontaktować się z nami, nawet jeśli nie mieszkasz we Wrocławiu. Prowadzony przez nas serwis iPhone wyśle do Ciebie kuriera, który odbierze przesyłkę i dostarczy telefon do nas, abyśmy mogli się nim zająć.

Dobra wiadomość jest taka, że sama wymiana gniazda ładowania w iPhone nie trwa u nas długo i staramy się zawsze jak najszybciej zwrócić telefon do właściciela, aby mógł się nim cieszyć.

Masz jakiekolwiek pytania odnośnie działania naszego serwisu iPhone we Wrocławiu? Skontaktuj się z nami już teraz, a na wszystkie Ci odpowiemy.