• serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław, naprawa iphone ipad, macbook, imac
    Wymiana Szybki iPhone Wrocław

serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław, wymiana baterii iphone wrocław

Wymiana baterii iPhone w 15 minut ! Cena 129 zł

Wymiana baterii iPhone Wrocław

Bateria w Twoim iPhone nie oferuje Ci już tak dużych możliwości jak kilkanaście miesięcy wcześniej? Szybko się rozładowuje i wymaga nawet kilku ładowań w ciągu jednego dnia? W takim razie nasz serwis iPhone we Wrocławiu pomoże Ci w szybkiej i profesjonalnej wymianie baterii w Twoim iPhone.

 

serwis iphone wrocław >

Oto najczęstsze oznaki, które świadczą o tym, że najprawdopodniej bateria jest uszkodzona:

  • telefon się samoczynnie wyłącza,
  • bateria iPhone szybko rozładowuje się w ciągu dnia i trzeba ją często doładowywać,
  • iPhone wolno działa,
  • Twój iPhone łatwo i mocno się nagrzewa

Zużyta bateria iPhone

wymiana baterii iphone wrocław, brak ładowania, serwis iphone wrocław

Nie radzimy ignorować tego rodzaju sytuacji, ponieważ w przeciwnym razie może nie wystarczyć już tylko wymiana baterii iPhone Wrocław, ale znacznie poważniejsza naprawa.

 

Czas wymiany baterii w serwisie iPhone Wrocław to tylko 30 minut!

 

Jest możliwe samodzielne wymienienie baterii, jednakże jeśli nigdy tego nie robiłeś, to zachodzi spore ryzyko uszkodzenia pozostałych komponentów iPhone. Oddaj telefon w ręce doświadczonych specjalistów pracujących w serwisie iPhone Wrocław, aby zaledwie po kilkunastu minutach ponownie cieszyć się sprawnym urządzeniem.

 

Wymiana zużytej baterii iPhone – brak ładowania

Brak ładowania iPhone może być spowodowany nie tylko zużytą baterią, ale również uszkodzonym gniazdem ładowania. Gniazdo można bez problemu wymienić na nowe, nie ma sensu go naprawiać. W naszym serwisie nie naprawiamy gniazd ładowania baterii tylko wymieniamy je w całości na nowe, koszty nie są duże. Bateria w iPhone zazwyczaj ma okresloną żywotność i najczęściej odmawia posłuszeństwa po 2 latach, chociaż w nowych modelach spadek wydajności baterii można zaobserwować już w 1 roku uzytkowania telefonu. Coraz słabsza trwałość baterii spodowała spadek ich cen oraz większą irytację uzytkowników jednak z drugiej strony widzimy coraz większe możliwośc smartfonów, większa ilość aplikacji i szybsze działanie, co wpływa najbardziej na żywotność baterii. Wymiana baterii w iPhone w zależności od modelu kosztuje od 99zł do 299zł w przypadku modelu X.

Serwis iPhone Apple Wrocław