• serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław, naprawa iphone ipad, macbook, imac
    Wymiana Szybki iPhone Wrocław

Serwis iPhone Wrocław

pogwarancyjny serwis iphone wrocław, serwis apple wrocław

PROMOCJA!

Przy wymianie szybki i wyświetlacza SZKŁO HARTOWANE GRATIS!

Oferujemy kompleksowe naprawy urządzeń Apple iPhone:

 

WYMIANA SZYBKI IPHONE  >>

WYMIANA BATERII IPHONE  >>

NAPRAWA IPHONE PO ZALANIU  >>

WYMIANA GNIAZDA ŁADOWANIA  >>

ODZYSKIWANIE DANYCH IPHONE  >>

 

Wrocław Serwis iPhone

Darmowa diagnoza uszkodzonego sprzętu Apple

 

Szukasz skutecznego serwisu, który szybko postawi Twój telefon, komputer lub tablet od Apple na nogi i sprawi, że będziesz mógł cieszyć się jego perfekcyjnym działaniem nawet w 30 minut od zdiagnozowania usterki? Nasz serwis Apple we Wrocławiu funkcjonuje z nastawieniem na szybką i fachową pomoc, bez zbędnego przetrzymywania sprzętu.

Oto usługi, które znajdziesz w naszej ofercie:

  • wymiana baterii,
  • naprawa po zalaniu,
  • wymiana szybki i wyświetlacza iPhone,
  • odzyskiwanie danych,
  • naprawa płyt głównych w iPhone, czy Apple MacBook,

Serwis iPhone Wrocław

Czas wymiany szybki + LCD iPhone’a to w naszym serwisie zaledwie 20 minut oczekiwania. Tylko tyle potrzebujemy, aby przywrócić Twój telefon do pełnej sprawności po pęknięciu szybki.

Naprawiamy wszystkie modele iPhone:

iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5S, iPhone SE iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

Naprawiamy wszystkie modele Apple iPad:

iPad, iPad 2, iPad 3, iPad 3G, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro.

Każda naprawa w naszym serwisie objęta jest 3-miesięczną gwarancją!

Serwis iPhone Wrocław ul. Kościuszki 65.

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław

Pogwarancyjny Serwis iPhone Wrocław mieści się w centrum przy dworcu wrocławskim. Najczęstsze naprawy, z którymi mamy do czynienia na co dzień to zbite wyświetlacze lub zalane telefony. Coraz częściej również użytkownicy mają problem z baterią iPhone, co tak naprawdę ostatnio stało się plagą wszystkich wielkoekranowych smartfonów. Serwis iPhone Wrocław proponuje kilka promocji, z których może skorzystać każdy. Oferujemy również naprawy door to door bez konieczności wychodzenia z domu. Warto również zaplanować naprawę w naszym serwisie ponieważ większość napraw jesteśmy w stanie wykonać na miejscu dzięki czemu klient nie musi zostawiać swojego prywatnego lub służbowego telefonu na kilka dni w serwisie. Oczekując około 20-30 minut na zwrot telefonu dostajesz sprzęt tego samego dnia i wychodzisz z w pełni sprawnym telefonem.

 

iPhone Serwis Wrocław

Serwis iPhone Wrocław, Serwis Apple Wrocław, Profesjonalny Serwis iPhone Wrocław, Naprawa iphone Wrocław, Serwis MacBook, iPad, iMac, iPhone we Wrocławiu.